top of page

Zapraszam Cię na konsultacje indywidualne, warsztaty stacjonarne, webinary, kursy online i wydarzenia specjalne.

To Ty najlepiej wiesz czego najbardziej w tym momencie potrzebujesz.

"Nie chodzi o to, aby wychodzić ze swojej strefy komfortu, chodzi o to, aby nauczyć się w niej rozpychać."

Sylwia Antoszkiewicz

Moją misją jest wspieranie kobiet w odnajdywaniu stylu płynącego z serca. Każda z nas jest w innym miejscu swojej życiowej ścieżki i potrzebuje innej formy wsparcia. 

IMG_3883.jpg

KONSULTACJA

Idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie czują się komfortowo w swojej szafie, nie mogą odnaleźć własnego stylu, nawykowo kupują ubrania, a głowa pęka im od ograniczających przekonań i jazgotu krytyka wewnętrznego.

WARSZTATY

Intensywny proces transformacji - 5 dwugodzinnych paneli warsztatowych, 10 godzin pracy z nieaktualnymi  programami, nawykami. Absolutny game changer!

MENTORING

Program mentoringowy stworzony dla kobiet, które rozwijają swoją karierę w branży mody, lub dopiero o tym marzą. Chcesz być Stylistką, Terapeutką Stylu lub Doradczynią Wizerunkową, a nie wiesz od czego zacząć lub utknęłaś w drodze do sukcesu? Ten program jest dla Ciebie.

WYKŁADY

Pracujesz w firmie pełnej kobiet i masz przeczucie, że mój wykład mógłby być dla nich inspirujący? Szukasz pomysłu na firmowe warsztaty rozwojowe, wyjazd integracyjny, warsztat wyjazdowy?  

KURSY ONLINE

Regularne spotkania online w formie webinarów i kursy online - doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, ale przede wszystkim dla tych kobiet, które w rozwoju osobistym czują się bezpieczniej anonimowo w zaciszu swojej przestrzeni niż na forum.

IYS® SCHOOL

Szkoła Terapii Stylu według autorskiej metody Inside Your Style® - zajęcia prowadzone w trybie online, nabór trwa, zajęcia ruszają w marcu 2023. Liczba miejsc ograniczona!

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapis na listę gwarantuje Ci, że jako pierwsza dowiesz się o wszystkich nowych wydarzeniach i otrzymasz dostęp do limitowanych ofert specjalnych. 

 

Dziękuję! Do usłyszenia wkrótce.

Możesz usunąć subskrypcje w dowolnym momencie. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

bottom of page